DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Sotessporlu sporcular onurlandırıldı

Türkiye Maden İşçileri Sendikası Soma Şubesi, Minikler Türkiye Şampiyonasında 2.lik elde eden Sotesli sporcu Mehtap Gür’ü ödüllendirdi.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Sotessporlu sporcular onurlandırıldı

Sotessporlu sporcular onurlandırıldı
Türkiye Maden İşçileri Sendikası Soma Şubesi, Minikler Türkiye Şampiyonasında 2.lik elde eden  Sotesli sporcu Mehtap Gür’ü ödüllendirdi.
Maden İşçileri Sendikası Soma Şubesi yönetimi Türkiye 2.si Mehtap Gür, Babası Erkan Gür, Antrenörü Serdal Gündoğan ve Soma Sotesspor Kulübü Başkanı Hasan Artar’ı makamında ağırladı. Maden İşçileri Sendikası Soma Şubesi Başkanı Şevket Şahin ‘ Soma Sotes Tekwando sporcusu Mehtap Gür, Konya’da düzenlenen Türkiye Taekwondo Şampiyonası minikler kategorisinde Türkiye 2.si olarak Soma’ya döndüğünü duyunca bizlerde  ödüllendirmek istedik. Hem kızımızı, hocasını ve Hasan abimizi onure etmek istedik. Kendisi işçi arkadaşımızın çocuğu bu bizlere daha da gurur verdi. Somamızın çocuklarına her zaman destek vermeliyiz. Hasan abimizde spora gönül vermiş bir abimiz. Maddi imkanı olmamasına rağmen bu işe gönlünü koymuş. Hocamızda sevdiğimiz bir kardeşimiz. Sotes kulübü de Soma’nın bir kulübü. Mühim olan Soma’da böyle yetenekli cevherleri keşfetmek. Gençlerimiz böyle sporla ilgilendiğinde disiplin, özveri, birlik ve beraberliği öğreniyor. Kötü alışkanlıklardan arınıyorlar. Somamızın adını böyle güzel şeyler ile duymak bizleri mutlu ediyor. Akademik başarılar ile duyulmasını ve kötü imajından sıyrılmasını istiyoruz. Önümüzde Milli takım seçmeleri var. Milli Takım seçmelerini geçerse ardından Avrupa Şampiyonası geliyor. Şimdiden kızımıza başarılar diliyorum.’ dedi. Maden İşçileri Sendikası Soma Şubesi Başkanı Şevket Şahin Mehtap Gür’ü küçük altın, Antrenörü Serdal Gündoğan ve Kulüp Başkanı Hasan Artar’ı plaket ile ödüllendirdi.

 

 

YORUM YAP