DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Soma’da Filistin’e Destek Buluşması

Soma Eğitim Platformu çatısı altında, Soma’daki tüm STK’ların ortak paydası olduğu “Filistin’deki Kardeşlerimize Destek Buluşması”na DİB Gençlik Koordinatörlüğü olarak katılım sağlandı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Soma’da Filistin’e Destek Buluşması

Buluşmaya İlçe Müftüsü KILINÇAL ve Soma Belediye Başkanı Sercan OKUR da dahil olmak üzere 80’e yakın genç gönüllü katıldı. Buluşmada Aşr-ı Şerifler okundu ve dualar edildi.
Buluşmanın Amacı:
Bu buluşmanın amacı, Filistin’deki mazlum Filistin halkına olan dayanışmayı göstermek ve onlara destek olmaktır. Filistinlilerin yaşadığı zorluklar ve haksızlıklar hakkında farkındalık oluşturmak da buluşmanın amaçları arasındadır.
Buluşmada Neler Yapıldı:
Buluşmada Aşr-ı Şerifler okundu ve dualar edildi. Filistinlilerin yaşadığı zorluklar ve haksızlıklar hakkında konuşmalar yapıldı. Filistin’e yardım etmek için neler yapılabileceği konusunda fikir alışverişi yapıldı.
Soma Eğitim Platformu ve DİB Gençlik Koordinatörlüğü’ne Teşekkürler:
Soma Eğitim Platformu ve DİB Gençlik Koordinatörlüğü’nün Filistin’e destek olmak için düzenledikleri bu anlamlı buluşmaya katılan tüm gençlere teşekkür ederiz. Bu tür etkinliklerin Filistin’deki mazlum Filistin halkına olan desteğin artmasına katkıda bulunacağına inanıyoruz.
Unutmayalım ki, Filistin’deki mazlum Filistin halkının acısını ve kederini paylaşmak hepimizin görevidir.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.