DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Soma Sağlık Sen Temsilcisi Gürbüz, hem teşekkür etti hem de uyardı

Sağlık Sen Soma Temsilcisi Gökhan Gürbüz hafta başı itibariyle hizmet vermeye başlayan 300 Yataklı Soma Devlet Hastanesi’nin özellikle fiziki şartlarının mükemmel olduğuna dikkat çekerek, taşınma işlemleri sırasında büyük fedakarlık gösteren tüm sağlık çalışanlarına teşekkür etti.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Soma Sağlık Sen Temsilcisi Gürbüz, hem teşekkür etti hem de uyardı

Hastanenin ulaşım konusunda yaşanan sıkıntısına da değinen Gürbüz, “Hastaneye giden yolun da bir an önce düzenlenmesi trafik ışık ve üst geçitlerin yapılması ileride olabilecek kötü olayların önüne geçilmesini sağlayacaktır.” dedi. 

Gürbüz açıklamasında şu ifadelere yer verdi, “Sağlık Sen Soma Temsilciliği olarak 300 yataklı devlet hastanemizin öncelikle Soma halkına ve bölge halkına hayırlı olmasını dileriz. Sağlık hizmetinin alımı konusunda devletimizin geliştirdiği politikalar doğrultusunda kaliteli sağlık hizmeti verebilmek için yapılan 300 yataklı devlet hastanesi 20.02.2017 tarihinde hizmete açılmıştır. 
Hastanemiz son sistem tıbbi cihazlarla donatılmış olup fiziki şartları da mükemmeldir. Eksik olan birkaç branş hekimi ve tıbbi cihazlar da faaliyete geçtiğinde hizmete ulaşılabilirlik kalitesi de artacaktır. Hastanemizin taşınmasında gayretini ve emeğini esirgemeyen tüm sağlık çalışanlara da teşekkürlerimizi sizin aracılığınızla iletmek isteriz. Devletin malını kendi malından önde tutan bu anlayış bizi de çok etkilemiştir. Umarım bu yaklaşım bizi yöneten idareciler ve yöneticiler tarafından da takdir görür. Unutulmamalıdır ki kaliteli sağlık hizmeti verebilmek için sağlık çalışanlarının da uygun fiziki ortamda çalışması gerekir. Bunların idareciler tarafından dikkate alınacağını umduğumuzu tekrar belirtmek isteriz. Değinmek istediğimiz diğer bir konuda ulaşımla ilgilidir. Hastaneye giden yolun da bir an önce düzenlenmesi trafik ışık ve üst geçitlerin yapılması ileride olabilecek kötü olayların önüne geçilmesini sağlayacaktır. Biz şimdiden tüm emeği geçenlere teşekkür eder hastanemizin tekrar tüm halkımıza hayırlı olmasını dileriz.”

 

YORUM YAP