DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

SOMA BELEDİYESİ’NDEN EĞİTİME BİR DESTEK DAHA

İlçemiz genelinde eğitim öğretime destek amacıyla Soma Belediyesi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile 12. Sınıf öğrencilerine TYT (Temel Yeterlilik Testi) Kazanım değerlendirme sınavı uygulandı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
SOMA BELEDİYESİ’NDEN EĞİTİME BİR DESTEK DAHA

Soma Belediye Başkanı Ali Tulup, ilçede eğitim çıtasının artması amacıyla yaptığı çalışmalarına Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile 12. Sınıflara düzenlediği Ücretsiz Kazanım Değerlendirme Sınavları ile devam ediyor.
Öğrencilerin sınav heyecanlarını bir nebze de olsa azaltmak ve tecrübe kazandırmak amacıyla düzenlenen bu deneme sınavının, öğrenci çalışmalarına katkı sağlayacağına inandığını belirten Başkan Tulup; “Sizlerden isteğimiz kendiniz için bir hedef koymanız ve o hedefe ulaşmak için azimle çalışmanızdır. Kendinizi güçlü hissetmeniz başarıya giden yolda en büyük adımdır. Geleceğimiz olan sizlerin başarısı bizim için büyük bir mutluluk ve gururdur. Sınava büyük bir azim ve özveriyle hazırlanan sizlerin ve her zaman destekleriyle evlatlarının yanında olan ailelerinizin sınav heyecanını paylaşıyor, şimdiden tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum” diye konuştu.

YORUM YAP