![GELECEĞİN MİRASÇILARI 23 NİSAN ÇOCUKLARI KOLTUĞU DEVRALDI](https://somayenihaber.com/wp-content/uploads/2024/04/23-nisan-1-790x442.png)
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı gibi çok özel bir bayram sayesinde temsili de olsa çocukların makam koltuklarına oturmalarının anlamlı bir amaca hizmet ettiğine değinen Başkan Okur; “Tabi ki gençlerimizin, çocuklarımızın hayalleri var. Onların hayalleri geleceğimizin teminatıdır. İnşallah hayalleri birgün gerçek olur. Bu nedenle; Siyasette de daha çok gençler olsun istiyoruz. Çünkü gençler bulundukları yere enerji ve vizyon katıyor.
“Bugünün çocukları, yarının parlak Türkiyesi’dir”
Bu vesileyle; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Kutluyor, çocuklarımızın neşesiyle dolu bir geleceğin hepimize armağan olmasını temenni ediyorum.” İfadelerinde bulundu.
![](https://somayenihaber.com/wp-content/uploads/2024/04/GELECEGIN-MIRASCILARI-23-NISAN-COCUKLARI-KOLTUGU-DEVRALDI1-1024x681.jpg)
![](https://somayenihaber.com/wp-content/uploads/2024/04/GELECEGIN-MIRASCILARI-23-NISAN-COCUKLARI-KOLTUGU-DEVRALDI2-1024x681.jpg)
![](https://somayenihaber.com/wp-content/uploads/2024/04/GELECEGIN-MIRASCILARI-23-NISAN-COCUKLARI-KOLTUGU-DEVRALDI3-1024x681.jpg)
![](https://somayenihaber.com/wp-content/uploads/2024/04/GELECEGIN-MIRASCILARI-23-NISAN-COCUKLARI-KOLTUGU-DEVRALDI4-1024x681.jpg)
![](https://somayenihaber.com/wp-content/uploads/2024/04/GELECEGIN-MIRASCILARI-23-NISAN-COCUKLARI-KOLTUGU-DEVRALDI5-1024x681.jpg)
![](https://somayenihaber.com/wp-content/uploads/2024/04/GELECEGIN-MIRASCILARI-23-NISAN-COCUKLARI-KOLTUGU-DEVRALDI6-1024x681.jpg)
![](https://somayenihaber.com/wp-content/uploads/2024/04/GELECEGIN-MIRASCILARI-23-NISAN-COCUKLARI-KOLTUGU-DEVRALDI7-1024x681.jpg)
![](https://somayenihaber.com/wp-content/uploads/2024/04/GELECEGIN-MIRASCILARI-23-NISAN-COCUKLARI-KOLTUGU-DEVRALDI8-1024x852.jpg)
![](https://somayenihaber.com/wp-content/uploads/2024/04/GELECEGIN-MIRASCILARI-23-NISAN-COCUKLARI-KOLTUGU-DEVRALDI9-1024x681.jpg)