DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Acının merkezi Soma'ya kitaplarla umut olacaklar

Facianın üçüncü yıl dönümünde Soma’ya kitaplarla umut olunuyor. Yaşanan maden kazasının üçüncü yıl dönümünde İstanbul Gelişim Üniversitesi öğrencileri Soma için kitap bağış kampanyası başlattı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Acının merkezi Soma'ya kitaplarla umut olacaklar

İstanbul Gelişim Üniversitesi, Halkla İlişkiler ve Sosyal Sorumluluk Kulübü öğrencileri 25 Nisan – 5 Mayıs 2017 tarihleri arasında İstanbul Gelişim Meslek Yüksekokulu’nda kitap bağış standı Soma’ya destek için açıldı. Öğrenciler, “Her Kitap Bir Umut” adlı projede Soma için toplanan kitaplarla toplumsal hafızanın yaşadığımız kültür içinde taşıdığı öneme dikkat çekmek istiyor. Projeye, üniversite öğrencileri ve personelleri, öğretim üyeleri ve yayınevleri tarafından bir çok kitap bağışında bulunuldu. 
KİTAPLAR SOMA’DAKİ OKULLARA DAĞITILACAK
Proje; İstanbul Gelişim Üniversitesi, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Emel Tozlu ile Pazarlama ve Tanıtım  Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Fulya Beteş danışmanlığında Halkla İlişkiler ve Sosyal Sorumluluk Kulübü öğrencileri tarafından yürütülüyor.
“Her Kitap Bir Umut” adlı projeye yapılan kitap bağışları 8 Mayıs 2017’de öğrenciler ve öğretim üyeleri tarafından Soma’daki ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde okullara dağıtılacak.

YORUM YAP